r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
10-05-2022

Autorskie prezenty na Dzień Matki

Laurka, kwiaty czy słodycze to tylko kilka z wielu pomysłów na prezent z okazji Dnia Matki. Młodzi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mogą umieścić na tej liście coś zdecydowanie bardziej oryginalnego i praktycznego, a do tego wykonanego własnoręcznie.

Miejscowy ośrodek kultury zachęca dzieci i młodzież do udziału w warsztatach malowania ekologicznych toreb, które przydadzą się w każdym domu, nie tylko mamom.

- Będą to torby z tkaniny, którą można ozdobić różnymi wzorami. W wyborze odpowiedniego motywu oczywiście pomożemy, ale liczymy również na inwencję twórczą naszych gości. Same torby i specjalne pisaki do kolorowania mamy przygotowane, ale ich liczba jest ograniczona, dlatego do udziału w warsztatach zakwalifikujemy te osoby, które zgłoszą się na nie jak najszybciej - zapowiadają prowadzący zajęcia.

Propozycja jest skierowana do maksymalnie 20-osobowej grupy dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 15 lat, która będzie pracować po dwie godziny przez dwa dni. Warsztaty malowania eko-toreb dla mam są planowane na 18 i 19 maja, ale chętni powinni się zapisać wcześniej.

Zgłoszenia są przyjmowane osobiście w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym albo telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

plakat

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-autorskie-prezenty-na-dzien-matki,27021.html?p=1

 

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: