r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
09-05-2022

Przeciwko wojnie

W obliczu wojny w Ukrainie Polacy celująco zdają egzamin z empatii. Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży także organizują różne formy pomocy, zbiórki darów, zapewniają uchodźcom dach nad głową, a teraz mają okazję zaprotestowania przeciwko wojnie w formie artystycznej.

Miejscowy ośrodek kultury zaprasza do udziału w konkursie na plakat antywojenny, w którym mogą wziąć udział autorzy w różnym wieku, od kilkuletnich dzieci po dorosłych.

Pomysłodawcy konkursu nie narzucają techniki pracy. Wystarczy, że plakat będzie nawiązywać do tematu i mieć format A4 lub A3.

Jury przyzna po trzy nagrody w pięciu kategoriach: uczniów klas I - III, IV - VI i VII - VIII szkół podstawowych, młodzieży ze szkół ponadpodstawowych i dorosłych autorów.

Propozycje można składać do 20 maja osobiście albo przesłać pocztą na adres: Gminny Ośrodek Kultury, Trzydnik Duży 3, 23 - 230 Trzydnik Duży.

Pełny regulamin i kartę zgłoszeniową można pobrać ze strony: www.goktrzydnik.pl i profilu placówki na Facebook’u, a dodatkowe informacje uzyskać także telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

plakat

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-przeciwko-wojnie,27012.html?p=1

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: