r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Zapisy małych recytatorów rozpoczęte
21-04-2022

Zapisy małych recytatorów rozpoczęte

Uczniowie z gminy Trzydnik Duży mogą już zgłaszać swoje propozycje do tegorocznego Małego Konkursu Recytatorskiego. Eliminacje gminne odbędą się w połowie przyszłego miesiąca, ale miejscowy ośrodek kultury już rozpoczął zapisy chętnych.

To propozycja dla uczniów klas I - VIII, a ich zadaniem jest przygotowanie jednego wiersza lub fragmentu prozy. Jury będzie oceniać prezentacje w trzech grupach wiekowych - recytatorów z klas I - III, IV - VI i VII - VIII.

Kartę zgłoszeniową i regulamin konkursów można pobrać ze strony internetowej: www.goktrzydnik.pl i profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym na Facebook'u albo strony głównego organizatora, którym jest Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie.

Zapisy trwają do 6 maja, a przesłuchania uczestników 41. Małego Konkursu Recytatorskiego w Trzydniku Dużym odbędą się 12 maja. Najlepsi uczestnicy eliminacji gminnych wystąpią w jednym z 27 turniejów rejonowych, który powinny się zakończyć do 24 maja. Finał tegorocznego konkursu odbędzie się między 6 a 8 czerwca w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej w Lublinie.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24 

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-zapisy-malych-recytatorow-rozpoczete,26925.html?p=1

 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: