r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
14-04-2022

Zaproszenie dla poetów

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń na 23. Powiatowe Spotkania Poetów "Stacja poezja". W tym roku przesłuchania odbędą się pod koniec maja.

Wiek czy dorobek literacki nie mają znaczenia. Na "Stacji poezja" każdy sam czyta lub recytuje dwa napisane przez siebie wiersze o dowolnej tematyce, których nie prezentował w poprzednich edycjach poetyckich spotkań w Trzydniku Dużym.

Tegoroczne spotkanie odbędzie się 27 maja, ale termin nadsyłania tekstów do GOK w Trzydniku Dużym upływa tydzień wcześniej, 20 maja.

Szczegółowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 w trzydnickim ośrodku kultury albo 81 826 17 92 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, które jest współorganizatorem imprezy.

Niezbędne formularze i pełny regulamin są dostępne na stronie: www.goktrzydnik.pl.

Spotkania poetów z powiatu kraśnickiego przez prawie 20 lat odbywały się w Trzydniku Dużym jako konkursy recytatorskie wiersza autorskiego. Od 2017 roku impreza pod hasłem "Stacja poezja" nie ma formuły konkursu.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-zaproszenie-dla-poetow,26893.html?p=1

Plakat

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: