r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

 Inauguracja roku w Klubie Seniora
14-01-2022

Inauguracja roku w Klubie Seniora

Z nowymi pomysłami w 2022 rok weszli członkowie Klubu Seniora „Radość życia”, działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. O planach na najbliższą przyszłość rozmawiali podczas pierwszego w nowym roku spotkania, które odbyło się w tym tygodniu.

Jeszcze w styczniu starsi mieszkańcy gminy wezmą udział w przeglądzie kolęd i pojadą do kina na najnowszą wersję filmu "Kogel - Mogel", a na luty jest planowana zabawa karnawałowa.

Najbliższe spotkanie członków klubu odbędzie się 26 stycznia i będzie połączone z próbą sekcji artystycznej przed nagraniem kolędy, która ma być zgłoszona do Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Dwa dni później jest planowany wyjazd do kina na komedię "Koniec świata, czyli kogel-mogel 4", a na zabawie karnawałowej seniorzy będą się bawić 10 lutego.

Więcej informacji na temat najbliższych wydarzeń dla starszych mieszkańców gminy można uzyskać w ośrodku kultury.

Klub Seniora "Radość życia" w Trzydniku Dużym został założony w 2017 roku. Początkowo należało do niego 20 osób. Obecnie grupa ta jest czterokrotnie większa. Oprócz rosnącej liczby członków, rozszerza się także oferta dla klubowiczów. Od początku działalności jego członkowie biorą udział m.in. w prelekcjach na temat zdrowia, debatach o bezpieczeństwie, spotkaniach edukacyjnych, warsztatach artystycznych i kursach. Ponadto bawią się na potańcówkach, jeżdżą na wycieczki i aktywnie spędzają czas na przykład na zajęciach nordic walking.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: