r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Kultura

Ferie z Andersenem w Lublinie
16-01-2017

Ferie z Andersenem w Lublinie

W związku z remontem Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym nie organizuje podczas tegorocznych ferii zajęć stacjonarnych, ale w drugim tygodniu zaprasza na wyprawę do teatru w Lublinie. W środę 25 stycznia grupa pojedzie na spektakl "Alicja w krainie czarów", który odbędzie w Teatrze im. Hansa Christiana Andersena.
"Alicja w krainie czarów" to przykład dzieła literatury, w którym jeden tekst zawiera dwie zupełnie różne książki - jedną dla dzieci i drugą dla bardzo dorosłych. Wersja przygotowana przez zespół "Andersena" to efekt międzynarodowej współpracy z holenderskim teatrem tańca i ruchu deStilte z Bredy, który jako jeden z nielicznych w Europie specjalizuje się w tworzeniu spektakli tańca współczesnego dla młodych widzów. Dlatego w "lubelskiej Alicji" ruch jest podstawowym środkiem wyrazu.

GOK w Trzydniku Dużym zaprasza na to widowisko dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Wyjazd grupy jest planowany na 10.00, a powrót na 16.00. Cena biletu to 17 złotych, natomiast zgłoszenia są przyjmowane do piątku 20 stycznia w siedzibie GOK lub telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.


(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: