r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu z grafiką
25-11-2021

Wiejscy artyści wracają

Po rocznej przerwie, spowodowanej pandemią, artyści z powiatu kraśnickiego wracają do Trzydnika Dużego. W sobotę 27 listopada o 10.00 w miejscowym ośrodku kultury odbędzie się 19. Powiatowy Przegląd Twórczości Artystycznej Wsi.

Ze względu na trudną sytuację epidemiczną organizatorzy musieli zmienić formułę imprezy i ograniczyć liczbę uczestników. Każda gmina delegowała po jednym wykonawcy. Gospodarzy będzie reprezentować zespół śpiewaczy Koła Gospodyń Wiejskich w Węglinie pod kierunkiem Kazimiery Szymańskiej, który zaśpiewa dwa utwory - "Lipkę" i "Wyszłabym za dziada".

Ponadto na liście wykonawców są: "Kowalanki" z Kowalina, zgłoszone przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Stróży Kolonii, Kapela "Czerwona Róża" z Szastarki, delegowana przez Gminne Centrum Kultury w Polichnie, Kapela "Swojacy" z Centrum Kultury i Promocji z Kraśnika, zespół "Borowiacy" z Centrum Kultury w Annopolu, "Senior na czasie" z Osiedlowego Domu Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej "Pomoc" z Kraśnika i Zespół Ludowy z Księżomierzy, zgłoszony przez Gminny Ośrodek Kultury w Gościeradowie.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wiejscy-artysci-wracaja,26187.html

 Plakat

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: