r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kolaż okładki płyt
07-10-2021

Nagrody za wiedzę muzyczną przyznane

Czy harmonijka ustna jest instrumentem dętym, w którym wieku żył i tworzył Fryderyk Chopin, czy alt to głos męski czy kobiecy albo jak brzmią pełne tytuły utworów z repertuaru Violetty Villas i zespołu Perfect, a rozpoczynających się od słów - "Do Ciebie…" i "Kołyska dla..."?

To tylko wybrane pytania quizu, który z okazji przypadającego 1 października Międzynarodowego Dnia Muzyki, zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Zabawa, która odbywała się w internecie, właśnie się zakończyła, a placówka podała wyniki losowania nagród.

Płyty zarówno dla miłośników muzyki klasycznej, jak i fanów rocka, popu czy hip-hop’u, wylosowały: Karolina Lisek, Iwona Ćwikła, Amelia Kołodziej, Izabela Karwat, Anna Kotuła-Biernacka, Barbara Szymańska-Cieślak, Małgorzata Libida, Sylwia Zięba, Angelika Staniec, Marta Cieślak, Magdalena Pączek-Podskarby, Anna Łukasik, Monika Kotuła-Latek, Małgorzata Olszówka, Magdalena Berdys i Katarzyna Resztak.

Po odbiór nagród, ufundowanych przez członka zarządu Powiatu Kraśnickiego Henryka Flisa, można się zgłaszać do GOK w Trzydniku Dużym w przyszłym tygodniu między 8.00 a 16.00.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-nagrody-za-wiedze-muzyczna-przyznane,25934.html

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: