r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

koła gospodyń wiejskich z gminy Trzydnik Duży z
05-10-2021

"Brązowe" sukcesy kół gospodyń w Stalowej Woli

Dwa koła gospodyń wiejskich z gminy Trzydnik Duży zostały docenione przez jury 7. Przeglądu Amatorskiej Twórczości Artystycznej Seniorów w Stalowej Woli. Podczas imprezy pod hasłem "Bo radość jest w nas", która odbyła się w miniony weekend, "brązowe dyplomy" zdobyły KGW w Rzeczycy Księżej i Łychowie Gościeradowskim.

Obydwa koła zostały zakwalifikowane do udziału w przeglądzie na podstawie filmików, na których gospodynie z gminy Trzydnik Duży pokazały, że mimo codziennych obowiązków, czasami niezbyt sprzyjającej pogody czy zwykłych przeciwności losu, potrafią się bawić i cieszyć.


W tegorocznym przeglądzie, organizowanym przez Centrum Aktywności Seniora w Stalowej Woli, wzięło udział 27 zespołów i solistów, w tym wykonawcy śpiewający a capella lub z akompaniamentem oraz zespoły ludowe. W koncercie finałowym wystąpiło 10 zespołów i solistów.

Nagrodę honorową Grand Prix dostał Zespół "Stryjki i stryjenki" ze Strzyżowa. Jury przyznało również 10 "Złotych dyplomów", 10 srebrnych i 7 brązowych, z których dwa przyjechały do Rzeczycy Księżej i Łychowa Gościeradowskiego.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-brazowe-sukcesy-kol-gospodyn-w-stalowej-woli,25922.html

koła gospodyń wiejskich z gminy Trzydnik Duży z

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: