r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

kawałek plakatu z napisami: plenerowe KINOLETNIE Wójt Gminy Trzydnik Duży KRZYSZTOF SERAFIN GMINNY OŚRODEK KULTURY w Trzydniku Dużym zapraszają
06-07-2021

Seanse w plenerowym kinie wybrane

Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym ogłosił listę filmów, które będzie można obejrzeć w plenerowym kinie na miejscowym stadionie. Wybrali je sami zainteresowani, którzy na profilu placówki na Facebook’u głosowali na 16 tytułów.

Tegoroczne kino w plenerze na trzydnickim stadionie będzie mieć dwie odsłony. W piątek 16 lipca o 21.00 dzieci obejrzą "Gang Wiewióra 2", natomiast w kinie dla dorosłych zostanie pokazany "Winchester. Dom duchów".

Internauci zadecydowali, że dzień później w tym samym miejscu i o tych samych porach odbędą się pokazy filmów - "Był sobie pies 2" dla dzieci i "Futro z misia" dla dorosłych.

Pokazy będą się odbywać po zmroku, ale w piątek 16 lipca wójt Krzysztof Serafin i GOK w Trzydniku Dużym zapraszają na miejscowy stadion już o 18.00 na darmowe dmuchańce oraz watę cukrową, popcorn i napoje.


(fot. GOK w Trzydniku)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-seanse-w-plenerowym-kinie-wybrane,25436.html

 Plakat z informacjami: plenerowe KINO LETNIE Wójt Gminy Trzydnik Duży KRZYSZTOF SERAFIN GMINNY OŚRODEK KULTURY w Trzydniku Dużym zapraszają 16 lipca (piątek) 18:00 Darmowe dmuchańce dla dzieci W sprzedaży: wata cukrowa, popcorn, napoje 21:00 Seans dla dzieci GANG WIEWIORA 2

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: