r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu: Uśmiechnięte dzieci
21-06-2021

Wakacyjna oferta ośrodka kultury

Przed rokiem ze względu na pandemię koronawirusa i rozbudowę w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym stacjonarnych zajęć wakacyjnych nie było, ale tym razem są planowane. Placówka organizuje dwa tygodniowe turnusy, po jednym w lipcu i sierpniu, ale już teraz przyjmuje zapisy chętnych.

Z powodu wciąż obowiązujących obostrzeń epidemicznych liczba miejsc jest ograniczona, dlatego warto jak najszybciej podejmować decyzje.

Trzydnicki GOK zaprasza dzieci w wieku od 6 do 12 lat na gry i konkurencje sportowe, zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne i muzyczne, zajęcia w Pracowni Orange i warsztaty kulinarne. W tym roku poprowadzą je nie tylko instruktorzy z ośrodka kultury, ale również ze świetlic wiejskich, działających w gminie Trzydnik Duży.

Wszystkie zajęcia stacjonarne będą bezpłatne, a będą się odbywać od 9.00 do 13.00 między 5 a 9 lipca i od 2 do 6 sierpnia.

Podczas tegorocznych wakacji GOK zorganizuje również dwa odpłatne wyjazdy - do Teatru Andersena w Lublinie i "Energylandii" w Zatorze. W Lublinie uczestnicy wyprawy m.in. obejrzą spektakl "Tymoteusz i psiuńcio", a w do parku rozrywki w Zatorze mogą się wybrać także dorośli.

Formularze zgłoszeniowe można pobrać w siedzibie GOK lub z profilu placówki na Facebook'u, a dodatkowe informacje uzyskać także telefonicznie pod numerem: 15 873 18 26.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 30 czerwca lub w dniu wyczerpania limitu miejsc.


(fot. arch. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wakacyjna-oferta-osrodka-kultury,25337.html?p=2

 

Plakat 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: