r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Zdjęcie grupowe
08-06-2021

Dziewuszki z nagrodami za fartuszki

Gmina Trzydnik Duży ma swoją silną reprezentację w gronie laureatów konkursu „Fartuszek fajnych dziewuszek”, organizowanego przez Lokalną Grupę Działania Ziemi Kraśnickiej. Drugie miejsce zajęło Koło Gospodyń Wiejskich w Rzeczycy Ziemiańskiej, a kolejnych pięć kół zasłużyło na wyróżnienia.

 

Konkursowe zadania polegało na udekorowaniu, dowolną techniką, fartucha kuchennego. Panie z KGW w Rzeczycy Ziemiańskiej wykorzystały w swojej pracy motyw ula z pszczołą i miododajnymi roślinami.

Podczas oficjalnego podsumowania konkursu, które odbyło się w poniedziałek 7 czerwca, nagrodę za drugie miejsce z rąk prezes LGD Ziemi Kraśnickiej Wioletty Wilkos odebrała członkini koła z Rzeczycy Ziemiańskiej Ewa Biegaj.

Przedstawicielki kolejnych pięciu kół z gminy Trzydnik Duży otrzymały wyróżnienia. Zasłużyły na nie KGW Łychów Szlachecki, KGW Olbięcin, KGW Rzeczyca Księża, KGW Węglinek i KGW Wola Trzydnicka.

 

(fot. uczestnicy konkursu)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-dziewuszki-z-nagrodami-za-fartuszki-foto,25272,1.html

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: