r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Jajka kinder niespodzianki
02-06-2021

Wokalno-poetycki Dzień Dziecka w GOK

W młodych mieszkańcach gminy Trzydnik Duży drzemią niezwykłe talenty artystyczne. Kilkudziesięciu wokalistów i recytatorów ujawniło je we wtorek 1 czerwca przez telefon, biorąc udział w konkursie, który zorganizował miejscowy ośrodek kultury.

 

Każdy kto zadzwonił w Dniu Dziecka między 9.00 a 16.00 mógł zaśpiewać ulubioną piosenkę, wyrecytować wiersz albo przeczytać fragment książki. - Pierwszy telefon odebraliśmy tuż po 9.00 od 8-letniego gentlemana z Łychowa Gościeradowskiego, który w mistrzowskim stylu zinterpretował wiersz Jana Brzechwy "Samochwała". Każda kolejna rozmowa była równie ekscytująca. Były na przykład zapierające dech w piersiach występy duetów, a najmłodsza uczestniczka naszej zabawy, zaledwie 4-letnia Natalia, zaśpiewała piosenkę "A ja wolę moją mamę" z taką energią, że zaczęliśmy... tańczyć - relacjonują organizatorzy z GOK w Trzydniku Dużym.

Jednocześnie przyznają, że byli miło zaskoczeni odpowiedzią na ich propozycję, ponieważ w zabawie wzięło udział 30 młodych wykonawców.

Pierwsi już dzień później, czyli 2 czerwca, zgłosili się po odbiór nagród. Pozostali mogą je odbierać w godzinach pracy placówki do 9 czerwca.

Zabawa telefoniczna dla wokalistów i recytatorów to jedna z kilku propozycji, przygotowanych przez trzydnicki ośrodek kultury z okazji Dnia Dziecka. Trwa rodzinny konkurs, w którym można wygrać bilety do "Energylandii" w Zatorze, a 15 czerwca placówka zaprasza dzieci na spektakl "Złote jajko". Szczegółowe informacje będą publikowane na bieżąco na profilu GOK na Facebook’u.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-wokalno-poetycki-dzien-dziecka-w-gok-foto,25245,1.html

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: