r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek obrazka z dziećmi i napisem Konkurs dzień dziecka z GOK
01-06-2021

Święto dzieci z nagrodami

Ważny jest refleks i zdolności wokalno-recytatorskie. Z okazji Dnia Dziecka młodzi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży mogą wygrać maskotki, gry planszowe i inne nagrody w konkursie, organizowanym przez miejscowy ośrodek kultury.

Zasady nie są skomplikowane. W Dniu Dziecka, czyli we wtorek 1 czerwca trzeba zadzwonić pod numer: 15 873 18 26, podać imię, nazwisko i wiek oraz zaśpiewać ulubioną piosenkę, wyrecytować wiersz albo przeczytać fragment książki. Każdy kto wykona to zadanie między 8.00 a 16.00 otrzyma nagrodę, którą będzie mógł odebrać do 9 czerwca.

Kilka dni wcześniej, bo 6 czerwca, upływa termin zgłaszania propozycji w rodzinnym konkursie, także z okazji Dnia Dziecka, w którym można wygrać bilety do największego w Polsce Parku Rozrywki "Energylandia" w Zatorze. Zadaniem rodzinnych zespołów jest nagranie filmiku z uzasadnieniem dlaczego to właśnie one powinny wygrać bilety. Nagranie trzeba umieścić na profilu GOK w Trzydniku Dużym na Facebook’u, a potem laureatów wybiorą internauci. Do "Energylandii" wybiorą się te rodziny, które zdobędą największa liczbę "polubień".

Pełne regulaminy obydwu konkursów są dostępne na profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym na Facebook’u.

Dopełnieniem tegorocznych obchodów Dnia Dziecka będzie bezpłatny spektakl "Złote jajko" w wykonaniu aktorów Teatru Igraszka z Warszawy. Widowisko będzie można obejrzeć w trzydnickim ośrodku kultury we wtorek 15 czerwca o 17.00.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-swieto-dzieci-z-nagrodami,25233.html?p=1

 

 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: