r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Praca konkursowa Mini zoo
29-04-2021

Rodzinny konkurs ekologiczny na finiszu

Mieszkańcy gminy Trzydnik Duży, dla których ważna jest troska o środowisko naturalne, mogą wykazać się kreatywnością i pomysłami na eko-zabawkę. Z okazji Dnia Ziemi miejscowy ośrodek kultury zorganizował Rodzinny Konkurs Ekologiczny "Ze starego coś nowego", ale na propozycje czeka tylko do 4 maja.

Autorzy, którzy już zdecydowali się na udział w tej zabawie, ujawnili swoje zdolności manualne, wykorzystując do wykonania eko-zabawek m.in.: plastikowe butelki i kubeczki, stare płyty CD, kapsle, rolki papieru, tekturę czy wytłaczanki po jajach. Lista surowców jest nieograniczona, otwarta jest również lista uczestników.

Prac, wykonanych przez rodzinne zespoły, nie trzeba nigdzie przynosić. Wystarczy zrobić im zdjęcie i udostępnić je w komentarzu pod postem na profilu Gminnego Ośrodka Kultury w Trzydniku Dużym na Facebook’u.

Trzy najbardziej kreatywne, rodzinne zespoły otrzymają atrakcyjne nagrody, a pozostali uczestnicy mogą liczyć na nagrody pocieszenia. Ich fundatorami są wójt i GOK w Trzydniku Dużym oraz firma recyklingowa "Akpol" z Rzeczycy Ziemiańskiej.

Pełny regulamin konkursu można znaleźć na stronie: www.goktrzydnik.pl i na profilu placówki na Facebook’u.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-rodzinny-konkurs-ekologiczny-na-finiszu,25070.html?p=1

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: