r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Świetlica
19-04-2021

Po przetargu na wyposażenie świetlicy

Za kilka tygodni mieszkańcy Łychowa Gościeradowskiego w gminie Trzydnik Duży będą mieć świetlicę wiejską z prawdziwego zdarzenia. Budynek miejscowej OSP jeszcze w ubiegłym roku został przebudowany, a teraz samorząd podpisał umowy z firmami, które mają go wyposażyć.

Do świetlicy w Łychowie Gościeradowskim mają być dostarczone m.in. trzy laptopy, urządzenie wielofunkcyjne, rzutnik multimedialny, telewizor i system alarmowy, sztalugi, ramy wystawowe, fotele, stoły, krzesła i stół bilardowy, a także kuchenka gazowa, regały i urządzenie chłodnicze oraz inny sprzęt kuchenny.

W przetargu na dostawę i montaż wszystkich sprzętów i mebli wzięło udział ponad 20 oferentów. Ostatecznie wyposażenie elektroniczne ma dostarczyć przedsiębiorstwo z Kwidzyna, meble - firma ze Świlczy, a kuchnię ma wyposażyć oferent z Nowego Sącza.

Wszystko będzie kosztować ponad 100 tysięcy złotych i ma być dostarczone w ciągu 25 dni od dnia podpisania umów.

Tak jak w przypadku przebudowy obiektu, również jego wyposażenie, w znacznej części zostanie sfinansowane ze środków, które Gmina Trzydnik Duży pozyskała z unijnego Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich.

(fot. arch. UG Trzydnik Duży)

Źródło: IAS 24 

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-po-przetargu-na-wyposazenie-swietlicy,25020.html?p=1

 

 

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: