r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Napis na brązowym tle: 22. powiatowe spotkania poetów stacja poezja on-line
12-04-2021

Majowe spotkanie poetów on-line

Organizatorzy Powiatowych Spotkań Poetów "Stacja poezja" w Trzydniku Dużym wracają do pierwotnego terminu imprezy. Po dwóch ostatnich edycjach, organizowanych jesienią, tegoroczna odbędzie się w maju.

Wiosenny termin obowiązywał przez prawie 20 lat, gdy Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym gościł uczestników konkursów recytatorskich wiersza autorskiego. Od 2017 roku impreza odbywa się pod hasłem "Stacja poezja" i nie ma formuły konkursu.

Podobnie jak przed rokiem tegoroczne spotkanie odbędzie się przez internet.

Każdy z uczestników powinien zarejestrować własną prezentację dwóch wierszy o dowolnej tematyce smartfonem i opublikować nagranie między 1 a 21 maja jako komentarz pod wydarzeniem "Stacja Poezja on-line" na Facebook'u GOK.

Również do 21 maja na adres: goktrzydnik@o2.pl trzeba przesłać skan lub zdjęcie karty zgłoszeniowej i oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych. Obydwa dokumenty są dołączone do regulaminu imprezy, opublikowanego na stronie internetowej ośrodka kultury i jego profilu na Facebook'u.

Dodatkowe informacje w tej sprawie można uzyskać telefonicznie pod numerami: 15 873 18 26 w trzydnickim ośrodku kultury albo 81 826 17 92 w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, które jest współorganizatorem imprezy.

Obydwie instytucje są również fundatorami upominków, które w przypadku trudnej sytuacji epidemicznej, zostaną wysłane na adresy uczestników, podane w karcie zgłoszeniowej.


(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

 

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-majowe-spotkanie-poetow-on-line,24991.html?p=1

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: