r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Kawałek plakatu
09-04-2021

Koncert Orkiestry Wojskowej z Lublina pt. "Miłość i Niepodległa".

W dniu 10 kwietnia 2021 r. o godz. 17:00 w parafii pw. Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku odbędzie się Koncert pt. „Miłość i Niepodległa” w ramach akcji „Warto być Polakiem” – koncert pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej. Organizatorami wydarzenia są: TVP Oddział Lublin, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie, Starostwo Powiatowe w Kraśniku i Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku. Wydarzenie wspiera Województwo Lubelskie w ramach promocyjnego programu „Warto być Polakiem”.
 
W programie zaplanowano również o godz. 18:00 Mszę św. w intencji Ofiar Zbrodni Katyńskiej 1940 r. i katastrofy smoleńskiej 2010 r. Po Mszy odbędzie się przemarsz i złożenie kwiatów przy Pomniku Ofiar Katastrofy Smoleńskiej (w pobliżu kościoła). Uroczystość ma na celu upamiętnienie Ofiar Zbrodni Katyńskiej 1940 r. i katastrofy smoleńskiej 2010 r. Koncert posłuży także popularyzowaniu wiedzy o tak istotnych dla historii Polaków wydarzeniach, będzie również okazją do kształtowania postaw patriotycznych i obywatelskich wśród obywateli. Serdecznie zapraszamy na uroczystość. Koncert będzie transmitowany na żywo w TVP3 Lublin.

Plakat
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: