r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Rzeźba w śniegu
18-02-2021

Kompozycje w śniegu wyrzeźbione

Samochód w wersji cabrio, wąż, dżdżownica czy foka. Okazuje się, że rzeźba ze śniegu nie musi być bałwanem. Udowodnili to uczestnicy konkursu śnieżnych rzeźb, który zorganizował Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. Lista propozycji jest już zamknięta, a wyniki mają być ogłoszone do końca tygodnia.

Organizatorzy nie narzucali techniki ani tematyki i uczestnicy chętnie skorzystali z tej możliwości. - Spodziewaliśmy się, że najbardziej popularne będą bałwany i takie propozycje się pojawiły, ale mamy również kilka innych ciekawych i oryginalnych rzeźb. Są wśród nich: indiańskie iglo, miś polarny, rekin, rodzina pingwinów, jeleń, Yeti, krokodyl, śnieżna Mariolka i bałwan olbrzym - mówią autorzy pomysłu.

Konkurs odbywał się on-line. Każdy z uczestników miał sfotografować wykonaną przez siebie rzeźbę, a zdjęcie opublikować w internecie. Wszystkie można obejrzeć na profilu trzydnickiego ośrodka kultury na Facebook’u.

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

Źródło: IAS 24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-kompozycje-w-sniegu-wyrzezbione,24749.html

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: