r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Grafika WOŚP  29 finał
13-01-2021

Licytacja na WOŚP zakończona

Zakończyła się licytacja prac, które na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazał Gminny Ośrodek Kultury w Trzydniku Dużym. We wtorek 12 stycznia obrazy Sylwii Lis-Persony i Teresy Marii Przypis zostały wysłane do nowych właścicieli, którzy zapłacili za nie łącznie 965 złotych.
Reprodukcja obrazu Pabla Picassa "Kobieta z kwiatem" autorstwa byłej instruktorki GOK w Trzydniku Dużym Teresy Marii Przypis została wylicytowana za 760 złotych. Taką kwotę za obraz wykonany na płótnie farbami akrylowymi, zapłacił nabywca z Anusina, który był jedną z czterech osób zainteresowanych zakupem tej pracy.
 
Obraz zatytułowany "Fragmenty IV", wykonany przez Sylwię Lis-Personę na jednym z plenerów malarskich, współorganizowanych przez trzydnicki ośrodek kultury, licytowały trzy osoby.
 
Najwyższą kwotę - 205 złotych, za pracę namalowaną farbami akrylowymi i olejnymi na płótnie zaoferowała nowa właścicielka z Otwocka.
 
Cały dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP, która w tym roku zbiera pieniądze na zakup nowoczesnych urządzeń medycznych dla oddziałów laryngologicznych i diagnostyki głowy. 29. Finał orkiestry odbędzie się w niedzielę 31 stycznia z udziałem wolontariuszy z 1362 sztabów w Polsce i poza jej granicami.
 
 
(fot. wosp.org.pl/GOK w Trzydniku Dużym)
 
Źródło: IAS24
https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-licytacja-na-wosp-zakonczona,24583.html
 Obraz
Obraz
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: