r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Baner graficzny z napisem 24. jesienny konkurs recytatorski
03-11-2020

Nietypowy konkurs recytatorski

Organizatorzy Jesiennego Konkursu Recytatorskiego zmieniają jego formułę. Ze względu na pandemię koronawirusa nie będzie wielostopniowych eliminacji, w tym powiatowych, które odbywały się m.in. w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym. Konkurs odbędzie się przez internet a jego nazwa została zmieniona na Wojewódzki Konkurs Najciekawszych Prezentacji Multimedialnych.

Temat tegorocznych zmagań recytatorów - "Egzamin z życia" - " jest bardzo aktualny i, mamy nadzieję, pozwoli uczestnikom na wyrażenie swoich emocji w obliczu wyzwań i zagrożeń współczesnego świata" - piszą w przesłaniu do recytatorów organizatorzy z Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.

Recytatorzy powinni nagrać telefonem komórkowym lub kamerą wiersz lub fragment
prozy i przesłać do WOK. Prezentacje uczniów szkół podstawowych nie powinny przekraczać 3 minut, zaś młodzież ze szkół średnich i dorośli mają na swój występ do 5 minut.

Nagrania trzeba przesłać do 20 listopada. 25 i 26 listopada prezentacje oceni jury, które nagrodzi najbardziej oryginalne pod względem doboru repertuaru i interpretacji wykonania. Potem zostaną one zaprezentowane na Facebook'u oraz na stronach Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie i Centrum Kultury w Lublinie.

Prezentacje można udostępniać za pomocą platformy "Dysk Google" lub "Wetransfer", wysyłając link do pliku na adres: jkr.recytacja@gmail.com na albo w tradycyjnej formie na płycie CD wysłać na adres Wojewódzkiego Ośrodka Kultury w Lublinie.

Szczegółowe informacje są dostępne telefonicznie pod numerami: 81 53 242 07, 08 i 09 oraz 509 447 236. Pełny regulamin konkursu jest opublikowany na stronach: www.wok.lublin.pl i www.goktrzydnik.pl oraz na profilu placówki na Facebook'u.

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-nietypowy-konkurs-recytatorski,24243.html?p=1

 

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: