r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Kultura

Międzygminne spotkanie seniorów
18-09-2020

Międzygminne spotkanie seniorów

Seniorzy z gminy Trzydnik Duży kolejny raz pokazali, że potrafią się bawić, chętnie poznają nowe miejsca i rówieśników z innych gmin. W środę 16 września członkowie Klubu Seniora "Radość życia", działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, zorganizowali wyjazd do Gospodarstwa Agroturystycznego "Nad Stawem" w Rudniku Pierwszym.

Na udział w wyprawie zdecydowało się prawie 50 osób, ale na spotkaniu integracyjnym pojawiła się także około 50-osobowa grupa ich rówieśników z Zakrzówka i Kraśnika.

Chociaż wszyscy spotkali się w takim gronie po raz pierwszy zabawa była przednia i trwała prawie pięć godzin. Było wspólne śpiewanie, żarty i rozmowy o życiu i zainteresowaniach, a nawet tańce przy dźwiękach międzygminnej kapeli senioralnej z Zakrzówka i Kraśnika.

Uczestnicy biesiady zadeklarowali, że jeśli nadarzy się taka okazja, będą kontynuować znajomość, ale szczegółów jeszcze nie ustalili.

Dla starszych mieszkańców gminy Trzydnik Duży był to już drugi wyjazd, po kilkumiesięcznej przerwie spowodowanej pandemią. Najbliższe spotkanie miejscowego klubu seniora, tym razem już na miejscu, odbędzie się w środę 21 października o 10.00 w ośrodku kultury.

Źródło: IAS 24 

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-miedzygminne-spotkanie-seniorow-foto,24028.html

(fot. GOK w Trzydniku Dużym)

 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: