r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Plakat zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych z elementami graficznymi o tematyce strażackiej, datą i miejscem wydarzenia na czerwonym tle z iskrami.
18-06-2024

ZAWODY MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH Systemu CTiF

23 czerwca 2024 CZYTAJ WIĘCEJ...
Grupa osób w różnym wieku stoi pod namiotem; strażak przemawia do dzieci ubranych w strażackie uniformy. Na stole trofea i butelki wody.
17-06-2024

Zawody Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych za nami

W dniu 16 czerwca br. na stadionie w Trzydniku Dużym odbyły się gminne zawody sportowo- pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych wg regulaminu CTiF. CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat ogłaszający gminne zawody sportowo-pożarnicze młodzieżowych drużyn pożarniczych, który odbędzie się 16 czerwca o 9.30 na stadionie w Trzyniku Dużym.
12-06-2024

GMINNE ZAWODY SPORTOWO POŻARNICZE MŁODZIEŻOWYCH DRUŻYN POŻARNICZYCH

16.06.2024 Godzina 9:30 CZYTAJ WIĘCEJ...
Trójka osób na boisku, jedna kobieta rzuca dyskiem frisbee, za nią dwie inne osoby obserwują rzut.
05-06-2024

31. Gminne Święto Sportu

Około 300 zawodniczek i zawodników wzięło udział w tegorocznym Gminnym Święcie Sportu w Trzydniku Dużym. Uczniowie z miejscowych szkół podstawowych rywalizowali w 7 konkurencjach i w 3 grupach wiekowych, z których część została rozegrana jeszcze... CZYTAJ WIĘCEJ...
Czterokołowiec straży pożarnej jedzie po asfaltowej drodze, kierowca nosi kask, w tle widoczni rowerzyści na ścieżce rowerowej obok zielonej trawy i drzew.
07-05-2024

Rowerzystów było wielu

Frekwencyjny rekord uczestników Rajdu „Z konstytucją na rowerze”, odbywającego się po gminach Trzydnik Duży i Gościeradów. Na starcie organizowanej po raz trzeci eskapady stanęło prawie 950 rowerzystek i rowerzystów, czyli o ponad połowę więcej... CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat wydarzenia "III Tryńczański Rajd z Konstytucją", zawierający informacje o dacie i miejscu startu, dystansie, atrakcjach oraz grafikę z orłem i flagami Polski.
02-05-2024

Międzygminny rajd rowerowy

Można w przyjemnej atmosferze poznać ciekawe zakątki powiatu kraśnickiego, a przy okazji uczcić ważne wydarzenie historyczne. Miłośnicy aktywnego wypoczynku, którzy jeszcze nie mają pomysłu na długi majowy weekend, powinni rozważyć propozycję... CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat wydarzenia "III Tryńczański Rajd z Konstytucją", zawierający informacje o dacie i miejscu startu, dystansie, atrakcjach oraz grafikę z orłem i flagami Polski.
25-04-2024

III RAJD ROWEROWY Z KONSTYTUCJĄ NA ROWERZE

3 maja 2024 r. CZYTAJ WIĘCEJ...
Mecz siatkówki w hali sportowej, gdzie zawodnik w białym stroju skacze, aby wykonać atak, a rywale przygotowują się do bloku.
12-03-2024

GUKS Modliborzyce wrócił na szczyt

Drużyna GUKS Modliborzyce została zwycięzcą tegorocznej edycji Ligi Amatorskiej Siatkówki w Trzydniku Dużym. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadły podczas ostatniego z cyklu trzech turniejów, który odbył się w niedzielę 10 marca w miejscowej hali... CZYTAJ WIĘCEJ...
Plakat promujący turniej siatkówki z czerwono-niebieskimi elementami, zawierający datę, miejsce i listę uczestniczących drużyn, z hasłem "Zapraszamy" na dole.
08-03-2024

Finał Ligi Amatorskiej Siatkówki

Drużyny, występujące w Lidze Amatorskiej Siatków w Trzydniku Dużym kończą sezon. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadną podczas ostatniego z cyklu trzech turniejów, który odbędzie się w niedzielę 10 marca w miejscowej hali sportowej. CZYTAJ WIĘCEJ...
Alternatywny opis zdjęcia: Logo Turnieju 3 Ligi Amatorskiej Siatkówki zawierające stylizowaną cyfrę 3, nazwę turnieju oraz elementy graficzne w barwach niebiesko-czerwonych.
07-03-2024

3 Turniej Ligi Amatorskiej Siatkówki

10.03.2024 r. (niedziela) godzina 10:00. Hala Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym CZYTAJ WIĘCEJ...
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: