r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

INFORMACJA z dn. 04.05.2016
04-05-2016

INFORMACJA z dn. 04.05.2016

Od dnia 6 maja 2016 r. (w piątki) BuSport dowozi osoby chętne do korzystania z boiska wielofunkcyjnego ORLIK, hali sportowej i stadionu w Trzydniku Dużym.

 

Koszt przejazdu w jedną stronę wynosi 1 złoty/osoba.

Trasa dowozu:

I trasa - godz. 17.30 Rzeczyca Księża (k/młyna), przez Rzeczycę Ziemiańską-Kolonię, Rzeczycę Ziemiańską, Zielonkę, Łychów Szlachecki, Łychów Gościeradowski, Węglin, Węglinek, Wolę Trzydnicką do Trzydnika Dużego (ORLIK).

II trasa – godz. 18.00 z Trzydnika Dużego przez Trzydnik Mały, Trzydnik Duży-Kolonię, Dąbrowę, Olbięcin, Liśnik Mały, Trzydnik Duży-Kolonię (droga do Budek), Budki, Agatówkę, Wolę Trzydnicką (k/Mango) do Trzydnika Dużego (ORLIK).

Trasa odwozu:
I trasa - godz. 20.00 z Trzydnika Dużego w kierunku Rzeczycy Księżej,

przez Wolę Trzydnicką, Rzeczycę Ziemiańską.

II trasa - godz. 20.30 z Trzydnika Dużego w kierunku Woli Trzydnickiej, Agatówki, Budek, Liśnika Małego, Olbięcina, Dąbrowy, Trzydnika Małego.

Małe dzieci mogą być dowożone z opiekunem.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA

Wójt Gminy
/-/ Franciszek Kwiecień

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: