r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Puchar olbojów dla siatkarzy z Kraśnika
11-04-2016

Puchar olbojów dla siatkarzy z Kraśnika

Siatkarze z Kraśnika wygrali pierwszy Turniej Piłki Siatkowej dla Olbojów. W niedzielę 10 kwietnia w hali Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym o puchar wójta rywalizowały trzy ekipy, złożone z zawodników w wieku co najmniej 43 lat.

- Drużyna, która zajęła pierwsze miejsce wygrała wszystkie spotkania, ale mecze były bardzo wyrównane i zacięte. Dość powiedzieć, że większość setów kończyła się różnicą zaledwie kilku punktów, a rozstrzygnięcia zapadały dopiero w tie break'u - podsumowują organizatorzy.

Ostatecznie zawody wygrały połączone "Trójki" i "Yellowstone" z Kraśnika, drugie miejsce zajęli "Tatusiowie" z Trzydnika Dużego, a trzecie "Olboys" Janów Lubelski.

Ekipa gospodarzy zagrała w składzie: Witold Robak, Piotr Stefaniak, Zbigniew Stefaniak, Sławomir Gąsior, Sławomir Majchrewicz i Robert Nowosad.

Puchary dla siatkarzy wręczał wójt gminy Trzydnik Duży Franciszek Kwiecień, a pomysłodawcy turnieju zapowiedzieli, że będą go organizować cyklicznie, w następnych latach.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: