r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

 Na "Burzę" nie ma mocnych
15-07-2019

Na "Burzę" nie ma mocnych

„Burza” Trzydnik Duży wciąż niepokonana w Letnich Turniejach Piłki Nożnej, rozgrywanych w Trzydniku Dużym. W tegorocznych zawodach, które odbyły się w sobotę 13 lipca do rywalizacji przystąpiło 7 ekip.
Zwycięzcy dotychczasowych edycji turniejów nie mieli sobie równych także tym razem, wygrywając wszystkie mecze. Te najpierw były rozgrywane w dwóch grupach, a w finale "Burza" Trzydnik Duży pokonała 4:2 "Cobrę" Wólka Olbięcka. Na trzecim miejscu zawody ukończył "Kszywy Dyszel", który wygrał 2:1 z reprezentacją Trzydnika Małego. Na piątej pozycji uplasowała się najmłodsza drużyna, złożona z około 14-letnich piłkarzy a startująca w sobotnim turnieju pod nazwą "Zadymiarze", a szóste miejsce ex aequo zajęły "Sonik" Rzeczyca Księża i Rzeczyca Ziemiańska.

Mistrzowska ekipa (na zdj.) zagrała w składzie: Krystian Pernal, Paweł Ożóg, Sebastian Szabat, Jakub Biss, Damian Brzuszkiewicz, Kacper Drewniak, Wojciech Błaszczak, Mateusz Robak i Mateusz Nowak.
 
Królem strzelców został zdobywca 7 goli Konrad Dorosz z zespołu "Krzywy Dyszel", statuetka dla drugiego najlepszego strzelca, która zastąpiła tytuł najlepszego zawodnika, trafiła do Mateusza Robaka z "Burzy" Trzydnik Duży, a najlepszym bramkarzem okazał się Patryk Cieślik z "Cobry" Wólka Olbięcka.
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: