r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Festyn Piłkarski Lubelskie 2019
15-05-2019

Festyn Piłkarski Lubelskie 2019

W dniu 18 maja br./sobota/ w Kraśniku w godz. 10:00 – 14:00 odbędzie się „Festyn Piłkarski Lubelskie 2019".

Festyn zostanie zorganizowany w Parku im. Jana Pawła II przy ulicach Oboźnej i Jagiellońskiej w Kraśniku. Podczas wydarzenia odbędą się: warsztaty żonglerski freestyle z ekipą finalisty programu „Mam Talent” – Krzysztofa Golonki, rodzinne quizy wiedzy o piłce nożnej wraz z wręczeniem upominków, zabawy ruchowo interaktywne związane z piłką nożną.

Do dyspozycji uczestników będą: stół do piłkarzyków, dmuchane boisko do mega piłkarzyków, gra wielkie kapsle, fotobudka i ścianka do robienia selfie przy tle Areny Lublin z akcesoriami kibica piłki nożnej, strefa plastyczna i strefa urządzeń dmuchanych.

Wszyscy uczestnicy festynu otrzymają bilety na mecze Młodzieżowych Mistrzostw Świata FIFA U-20 w piłce nożnej, które będą rozgrywane na Arenie Lublin.

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: