r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Gospodarze z siatkarskim pucharem
08-04-2019

Gospodarze z siatkarskim pucharem

Pierwsza drużyna Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży wygrała Ligę Amatorską Siatkówki. Podczas ostatniego z cyklu trzech turniejów, które zakończyły się w niedzielę 7 kwietnia w hali miejscowego gimnazjum, do rozstrzygnięcia większości meczów były potrzebne tie breaki.

Najpierw wszyscy uczestnicy finałowych zmagań rozegrali po jednym spotkaniu, po którym - w zależności od zdobyczy punktowej - walczyły o miejsca 1, 3 i 5. Najwięcej punktów zdobyła drużyna "Yellowstone' Kraśnik, która w meczu o pierwsze miejsce w całym cyklu zmierzyła się z KS GOK Trzydnik Duży I. Lepsi okazali się gospodarze, którzy pokonali lidera 3:1 i to oni cieszyli się ze zwycięstwa w całych rozgrywkach.

W zwycięskiej ekipie zagrali: Patryk Serwatka, Kamil Dębicki, Michał Lipowy, Adrian Oszust, Jakub Serwatka, Mateusz Robak i Michał Sieczkoś.

Pozostałe dwa mecze, o miejsca 3 i 5, były bardziej wyrównane i zakończyły się wynikami 3:2. Ostatecznie na trzeciej pozycji zawody ukończył GUKS Modliborzyce, który pokonał "Neptuna" Ożarów, a na piątym miejscu uplasowała się "Trójka" Kraśnik po wygranej z KS GOK Trzydnik Duży II.

Trzy najlepsze drużyny otrzymały medale, a wszystkie zespoły odebrały puchary. Wręczali je, reprezentujący starostę kraśnickiego jako patrona honorowego LAS, członek zarządu Powiatu Kraśnickiego Tomasz Mularczyk, wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin i radny powiatowy Henryk Flis.

Źródło: https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-gospodarze-z-siatkarskim-pucharem-foto,21193,1.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: