r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Finał siatkarzy amatorów
05-04-2019

Finał siatkarzy amatorów

Kończą się rozgrywki Ligi Amatorskiej Siatkówki w Trzydniku Dużym. Szanse na końcowy triumf mają trzy zespoły, w tym gospodarze zawodów, a o wszystkim zadecyduje turniej finałowy, który odbędzie się w niedzielę 7 kwietnia.
Po dwóch z cyklu trzech turniejów liderem jest drużyna "Yellowstone" Kraśnik, która ma na swoim koncie 12 punktów. Na drugiej pozycji z dorobkiem 8 punktów plasuje się KS GOK Trzydnik Duży I, który zaledwie o 1 punkt wyprzedza GUKS Modliborzyce. Te trzy ekipy mają szanse na zwycięstwo w całym cyklu. Wszyscy jego uczestnicy rozegrają w niedzielę po jednym meczu, po którym - w zależności od zdobyczy punktowej - powalczą o miejsca 1, 3 i 5.
 
Najlepsza ekipa otrzyma w nagrodę Puchar Starosty Kraśnickiego, który objął zawody honorowym patronatem.
 
Otwarte dla publiczności finałowe zmagania w hali Publicznego Gimnazjum w Trzydniku Dużym rozpoczną się o 10.00, a wyniki będą znane w niedzielne popołudnie.
 
Finał siatkarzy amatorów
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: