r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

25-03-2019

Siatkarze na półmetku LAS

Rozgrywki Ligi Amatorskiej Siatkówki w Trzydniku Dużym przekroczyły półmetek. Po drugiej z trzech serii spotkań, która odbyła się w hali miejscowego gimnazjum w niedzielę 24 marca, liderem jest zespół "Yellowstone" Kraśnik, drugą pozycję zajmuje KS GOK Trzydnik Duży I, a trzecią - GUKS Modliborzyce.
Różnice między najlepszymi drużynami nie są duże i wiele może się jeszcze zmienić w ostatniej kolejce. W niedzielnej serii lider "Yellowstone" Kraśnik pokonał wicelidera - KS GOK Trzydnik Duży I i "Trójką" Kraśnik po 3:0, KS GOK Trzydnik Duży I po porażce z liderem wygrał z GUKS Modliborzyce 3:2, a zespół z Modliborzyc pokonał 3:0 KS GOK Trzydnik Duży II.
 
Prowadząca w tabeli po dwóch turniejach drużyna "Yellowstone" Kraśnik zgromadziła 12 punktów, KS GOK Trzydnik Duży I ma 4 punkty mniej i tylko o 1 wyprzedza GUKS Modliborzyce. Na kolejnych pozycjach plasują się - "Neptun" Ożarów z 5 punktami oraz "Trójka" Kraśnik i KS GOK Trzydnik Duży II, które mają na swoim koncie po dwa punkty.
 
 
Decydująca seria spotkań odbędzie się w hali gimnazjum w Trzydniku Dużym 7 kwietnia.
 
(fot. organizatorzy)
 
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie:

Mobilna aplikacja Gminy My Local News
Mobilna aplikacja Gminy Trzydnik Duży My Local News