r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Wakacje na sportowo
13-09-2012

Wakacje na sportowo


Miesiące wakacyjne zdominowała piłka nożna i turnieje rozgrywane na boisku „Orlik 2012”. Od 11.07.2012 do 5.08 2012 rozgrywana była Letnia Liga Piłki Nożnej Seniorów. Zwycięzcą okazała się drużyna „Burza” Trzydnik, przed drużyną Olbięcina i WWW czyli Wspólnoty Woli i Węglinka. IV miejsce zajęła drużyna Dąbrowy, V - Łychowa, VI - Liśnika. Kolejne miejsca zajęły drużyny Księżomierzy, „Huraganu” Trzydnik i Rzeczycy Ziemiańskiej.
W wakacje swoje turnieje rozegrali również chłopcy w kategorii trampkarzy czyli szkoła podstawowa i juniora młodszego (gimnazjaliści). Wśród młodszych po trzech turniejach najlepsza okazała się drużyna „Elita” Trzydnik przed UKS „Green” Rzeczyca i WKS Rzeczyca. Wśród starszych, po dwóch turniejach, I miejsce zajęła drużyna Kowalina, II miejsce zajęła drużyna Rzeczycy Ziemiańskiej, III miejsce drużyna Woli Trzydnickiej.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: