r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Wiadomości sportowe Marzec 2012
17-03-2012

Wiadomości sportowe Marzec 2012


WIADOMOŚCI SPORTOWE WIADOMOŚCI SPORTOWE

Dnia 10.12.2011 roku na hali PG Trzydnik Duży odbył się coroczny Gminny Turniej Piłki Halowej Juniorów. Po 5-io godzinnych zmaganiach najlepszą okazała się drużyna Rzeczycy Ziemiańskiej. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna LKS Kowalin, a trzecie zajęła drużyna Trzydnika. Kolejne miejsca zajęły dryżyny Gimnazjum i „Greean Team

Nowy rok 2012, jak jest to już tradycją, otworzyli sympatycy siatkówki rozgrywając turniej piłki siatkowej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pieniądze przeznaczone na nagrody przekazali wolontariuszom WOŚP. W zawodach wystartowało 8 drużyn, podzielonych na 2 grupy. W jednej znalazły się 2 drużyny dziewcząt i 2 drużyny chłopców. W drugiej rywalizowały drużyny Łychowa, Rzeczycy Ziemiańskiej, Marynopola i Trzydnika. Nieważny był tu końcowy wynik, ale chęć wsparcia szczytnej akcji oraz możliwość spotkania się i porównania swoich umiejętności siatkarskich.

Tradycyjną również imprezą sportową jest Gminny Turniej Piłki Halowej Seniorów rozegrany 28.01.2012 roku na hali PG Trzydnik Duży. W tym roku zmierzyło się ze sobą 8 drużyn. Po zaciętych meczach najlepszą okazała się drużyna "Burza" Trzydnik Duży wygrywając mecz finałowy z FC Zielonka 2:0. III miejsce zajęła ekipa Olbięcina, a IV Dąbrowy Olbięckiej. Na miejscu V uplasowały się drużyny "Moskwa" i Zielonka, a na miejscu VI drużyny Dąbrowy Olbięckiej II i Rzeczycy Kolonii.

Ostatnią impreza sportową 2011 roku był Świąteczny Turniej Piłki Siatkowej zorganizowany przez KS GOK Trzydnik Duży, w którym wystartowały zaproszone drużyny z Annopola i Modliborzyc oraz podzielona na dwa składy drużyna KS GOK. Gospodarze okazali się kurtuazyjni, bo po rozegraniu meczy systemem "każdy z każdym" najlepszą okazała się drużyna z Annopola przed Modliborzycami, KS GOK-iem I i KS GOK-iem II.
Ubiegły rok zakończyły trzy imprezy sportowe. Był to turniej "tri basketu" czyli koszykówki 3-osobowej odbyty 4.12.2011 roku na sali gimnastycznej w Rzeczycy Ziemiańskiej Wystartowało w nim 6 drużyn. Najskuteczniejszą okazała się drużyna RJN (Rzeczyca Jest Najważniejsza). Drugie miejsce zajęła "Drużyna A", a trzecie miejsce wywalczyła drużyna "Oldschool". Mecze odbywały się w intensywnym tempie, obfitowały w zacięte akcje i ukazały duże umiejętności zawodników.

10.12.2011 roku na hali PG Trzydnik Duży odbył się coroczny Gminny Turniej Piłki Halowej Juniorów. Po pięciogodzinnych zmaganiach najlepszą okazała się drużyna Rzeczycy Ziemiańskiej. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna LKS Kowalin, a trzecie zajęła drużyna Trzydnika. Kolejne miejsca zajęły dryżyny Gimnazjum i "Greean Team".
Robert Nowosad
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: