r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Niepodległościowy Turniej Warcabowo- Szachowy
16-11-2012

Niepodległościowy Turniej Warcabowo- Szachowy

Jak co roku w ramach obchodów Święta Niepodległości spotkali się sympatycy warcabów i szachów rozgrywając zawody w Gminnym Ośrodku Kultury w Trzydniku Dużym, poprzedzające oficjalną część uroczystości.
W tym roku w zawodach wzięło udział 29 mieszkańców z: Rzeczycy Ziemiańskiej, Budek, Rzeczycy Księżej, Węglina, Trzydnika Dużego, Zielonki, Trzydnika Małego i Węglinka, a także spoza gminy Trzydnik Duży, którzy przyjechali ze Zdziechowic w gminie Zaklików i Mikulina w gminie Kraśnik.

Turniej warcabowy wśród dzieci wygrał Kamil Nowak przed Piotrem Horbaczewskim i Marcelem Pizoniem. W kategorii młodzieżowej zwyciężył Przemysław Oczak, drugie miejsce zajął Radosław Dudek, a trzeci był Karol Miśkiewicz. Spośród dorosłych zawodników najlepszy okazał się Maciej Zachariasz, a na kolejnych pozycjach uplasowali się Zofia Paś i Krzysztof Wysocki. Zwycięzcą zawodów szachowych został Piotr Pizoń, który w końcowej klasyfikacji wyprzedził Krystiana Okonia i Oskara Środulskiego.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: