r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Orlika
26-09-2012

Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Orlika

Gminne eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju "Orlika", odbyły się na boisku "Orlik2012" w dniach 12 - 14 września w 4. kategoriach.
W grupie młodszej chłopców IV - V klasa wygrała drużyna SP Rzeczyca Ziemiańska, którzy w półfinałach wojewódzkich zajęli III miejsce, a wśród dziewcząt w tej grupie wiekowej zwyciężyła reprezentacja SP Rzeczyca Ziemiańska. W grupie starszej VI - I gim. zwyciężyły reprezentacje gimnazjum w Trzydniku Dużym wśród chłopców i dziewcząt.

Bardzo dobre wyniki uzyskali uczniowie z: PSP Rzeczyca Ziemiańska - Natalia Pęzioł kl. VI i PSP Wola Trzydnicka - Kacper Madejczyk kl. IV wywalczając awans do zawodów rejonowych w tenisie stołowym po zdobyciu IV-tych miejsc na zawodach powiatowych.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: