r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Trzeźwo, Zdrowo, Rowerowo
01-07-2012

Trzeźwo, Zdrowo, Rowerowo

Organizatorzy Rodzinnego Rajdu Rowerowego zaprosili do udziału w trzeciej edycji, która odbyła się 24 czerwca. By wziąć w nim udział trzeba było w dniu rajdu stawić się na placu przy świetlicy w Woli Trzydnickiej. Oferta skierowana była do osób posiadających kartę rowerową, a dzieci, które nie mają takiego dokumentu mogły wystartować pod opieką dorosłych.
Z takiej propozycji spędzenia niedzielnego popołudnia skorzystało 91 osób - dzieci, młodzież i dorośli.
Kilkunastokilometrowa trasa rajdu wiodła przez: Agatówkę, Marynopole, Budki, Kolonię Trzydnik Duży i Trzydnik Duży do Woli Trzydnickiej. Rowerzyści mogli liczyć na miłą atmosferę, wspólny poczęstunek, który przygotowały panie z KGW w Woli Trzydnickiej oraz udział w losowaniu atrakcyjnych nagród, w tym nagrody głównej, którą był... rower.

Organizatorami rajdu pod hasłem "Trzeźwo, Zdrowo, Rowerowo" byli: Stowarzyszenie Profilaktyki i Psychoterapii Uzależnień "Pomocni ludziom", Wójt Gminy Trzydnik Duży, Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, trzydnicki ośrodek kultury i publiczna biblioteka.
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: