r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

 Siatkarze dla orkiestry
16-01-2018

Siatkarze dla orkiestry

Pięć drużyn zagrało w tegorocznym Turnieju Siatkówki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzydniku Dużym. Wszystkie zespoły otrzymały podziękowania, a pieniądze, które organizatorzy z urzędu gminy przeznaczyli na nagrody, siatkarze przekazali na leczenie noworodków.
Zawody w hali sportowej trzydnickiego gimnazjum trwały prawie pięć godzin i były rozgrywane systemem "każdy z każdym", do dwóch wygranych setów, jednocześnie na dwóch boiskach. Łącznie odbyło się 10 meczów, z których trzy były bardzo zacięte, a do wyłonienia zwycięzcy były potrzebne tie breaki. 

 

Ostatecznie turniej wygrał pierwszy zespół KS GOK Trzydnik Duży, drugie miejsce zajęli "Niedzielni Siatkarze", na trzeciej pozycji uplasowali się "Tatusiowie", a poza podium były "Dzikie Koty" i "Trzydnickie Diabły". 

Zwycięska ekipa zagrała w składzie: Kamil Dębicki, Kamila Szczekała, Patryk Serwatka, Adrian Oszust, Albert Tarnowski i Hubert Stefaniak.

W sumie w zawodach wzięło udział około 30 siatkarek i siatkarzy w wieku od 15 do 56 lat.

 

źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-siatkarze-dla-orkiestry,18670.html

Foto: Organizatorzy

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: