r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Siatkarski puchar dla gospodarzy
19-12-2017

Siatkarski puchar dla gospodarzy

Sześć drużyn z kilku gmin walczyło w niedzielę 17 grudnia w tegorocznym świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży. Gospodarze nie okazali się zbyt gościnni i, wygrywając wszystkie swoje mecze, zdobyli główne trofeum.


Niedzielne zawody w hali miejscowego gimnazjum otworzył prezes klubu Ryszard Serafin. Turniej, rozgrywany do dwóch wygranych setów, rozpoczął się od rywalizacji w dwóch grupach, z których do kolejnej fazy awansowały po dwie najlepsze ekipy. W finale KS GOK Trzydnik Duży wygrał 2:0 z "Górką" Kraśnik, a do rozstrzygnięcia, która drużyna zajmie trzecie miejsce na podium był potrzebny tie break. W tym pojedynku KS GOK Trzydnik Tatusiowie pokonał "Neptuna" Ożarów. Kolejne miejsca zajęły "Trójka" Kraśnik i "Perła" Rudnik-Wilkołaz. 

W zwycięskiej ekipie zagrali: Patryk Serwatka, Michał Lipowy, Kamil Dębicki, Albert Tarnowski, Michał Sieczkoś i Grzegorz Boćkowski. 

Wszystkie drużyny otrzymały upominki z życzeniami z okazji zbliżających się świąt, które wręczył wiceprezes KS GOK Trzydnik Duży Robert Nowosad.

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-siatkarski-puchar-dla-gospodarzy-foto,18538,1.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: