r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

Siatkarski puchar dla gospodarzy
19-12-2017

Siatkarski puchar dla gospodarzy

Sześć drużyn z kilku gmin walczyło w niedzielę 17 grudnia w tegorocznym świątecznym Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Prezesa Klubu Sportowego GOK Trzydnik Duży. Gospodarze nie okazali się zbyt gościnni i, wygrywając wszystkie swoje mecze, zdobyli główne trofeum.


Niedzielne zawody w hali miejscowego gimnazjum otworzył prezes klubu Ryszard Serafin. Turniej, rozgrywany do dwóch wygranych setów, rozpoczął się od rywalizacji w dwóch grupach, z których do kolejnej fazy awansowały po dwie najlepsze ekipy. W finale KS GOK Trzydnik Duży wygrał 2:0 z "Górką" Kraśnik, a do rozstrzygnięcia, która drużyna zajmie trzecie miejsce na podium był potrzebny tie break. W tym pojedynku KS GOK Trzydnik Tatusiowie pokonał "Neptuna" Ożarów. Kolejne miejsca zajęły "Trójka" Kraśnik i "Perła" Rudnik-Wilkołaz. 

W zwycięskiej ekipie zagrali: Patryk Serwatka, Michał Lipowy, Kamil Dębicki, Albert Tarnowski, Michał Sieczkoś i Grzegorz Boćkowski. 

Wszystkie drużyny otrzymały upominki z życzeniami z okazji zbliżających się świąt, które wręczył wiceprezes KS GOK Trzydnik Duży Robert Nowosad.

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-siatkarski-puchar-dla-gospodarzy-foto,18538,1.html

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: