r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Piłkarskie trofeum dla "Burzy"
17-07-2017

Piłkarskie trofeum dla "Burzy"

"Burza" Trzydnik Duży wygrała Letni Turniej Piłki Nożnej drużyn z gminy Trzydnik Duży. Do rywalizacji, która odbyła się w miniony weekend na miejscowym "Orliku", przystąpiło 5 ekip.

Mecze były rozgrywane systemem "każdy z każdym" po 15 minut bez przerwy. Najlepszy zespół przeszedł przez turniej... jak "Burza", wygrywając wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła WKS "Cobra" Wólka Olbięcka, trzecie - Rzeczyca Ziemiańska, spoza podium uplasowały się zespoły "Krzywy Dyszel" i "Stara B Klasa". 

 

W zwycięskiej ekipie zagrali: Krystian Pernal, Kacper Drewniak, Damian Robak, Tomasz Ryś, Sebastian Sołtys, Radosław Mazurek, Paweł Ożóg, Piotr Szymański, Bartosz Mularczyk i Piotr Zasuń.

Oprócz trofeów dla najlepszych drużyn, przyznano również wyróżnienia indywidualne. Najlepszym zawodnikiem, według organizatorów i kapitanów zespołów, był Sebastian Sołtys z "Burzy" Trzydnik Duży, a najlepszym bramkarzem okazał się Patryk Cieślik z zespołu WKS "Cobra" Wólka Olbięcka.

 

Źródło: http://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-pilkarskie-trofeum-dla-burzy,17678.html

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: