r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

LAS 2023 zakończona
27-03-2023

LAS 2023 zakończona

Drużyna „Yellowstone” Kraśnik wygrała tegoroczną edycję Ligi Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży. W ostatniej kolejce spotkań, która odbyła się w niedzielę 26 marca, najlepsze drużyny grały o podium, a pozostałe zespoły rywalizowały o miejsca 5 – 8.

W decydującej fazie cyklu w "grupie mistrzowskiej" ekipa z Kraśnika pokonała po 3:0 GUKS Modliborzyc i "Gumisie" Stalowa Wola. Z kolei zespół z Modliborzyc, poza porażką z "Yellowstone", pokonał 3:0 KS GOK Trzydnik Duży I, a drużyna gospodarzy wygrała z "Gumisiami".

Ostatecznie zwycięska ekipa z Kraśnika wyprzedziła GUKS Modliborzyce, a na trzecim stopniu podium znaleźli się siatkarze z Trzydnika Dużego. W ten sposób zespół z Kraśnika zrewanżował się za występ w poprzedniej edycji ligi, w której musiał uznać wyższość Modliborzyc, a trzecie miejsce zachowała drużyna z Trzydnika Dużego.

Gospodarze wystąpili w składzie: Patryk Serwatka, Kamil Dębicki, Kacper Kosikowski, Sebastian Wnuk, Jakub Szczepanik, Michał Bednarczyk, Konrad Pawlasek i Jakub Bednarczyk.

Na czwartej pozycji tegoroczną ligę zakończyły "Gumisie" Stalowa Wola, a kolejne miejsca zajęli: "Wczorajsi" Janów Lubelski, "Team" Ożarów, Nadleśnictwo Gościeradów i KS GOK Trzydnik Duży II.

Zespoły, które zajęły miejsca 1 - 4 odebrały puchary, siatkarze dodatkowo zostali uhonorowani medalami, a pozostałe ekipy otrzymały dyplomy, które na zakończenie niedzielnych zmagań wręczył zawodnikom wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin.

(fot. organizatorzy)

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-las-2023-zakonczona-foto,28675,1.html
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: