r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Finałowe rozgrywki LAS
14-03-2023

Finałowe rozgrywki LAS

Tegoroczna edycja Ligi Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży wkracza w decydująca fazę. W niedzielę 12 marca w miejscowej hali odbyły się ostatnie mecze fazy grupowej i pierwsze spotkania w rundzie finałowej.

W grupie I "Team" Ożarów pokonał 3:2 "Gumisie" Stalowa Wola, a Nadleśnictwo Gościeradów uległo KS GOK Trzydnik Duży I 0:3. W grupie II GUKS Modliborzyce pokonał 3:0 "Wczorajszych" Janów Lubelski, a "Yellowstone" Kraśnik w takim samym stosunku wygrał z KS GOK Trzydnik Duży II.

Do fazy finałowej z grupy I awansowały zespoły KS GOK Trzydnik Duży I i "Gumisie" Stalowa Wola, natomiast z grupy II o miejsca 1 - 4 grają GUKS Modliborzyce i "Yellowstone" Kraśnik.

 
W pierwszych spotkaniach o podium całego cyklu KS GOK Trzydnik Duży I uległ "Yellowstone" Kraśnik 1:3, a "Gumisie" Stalowa Wola przegrały z GUKS Modliborzyce 0:3. W meczach o miejsca 5 - 8 "Team" Ożarów przegrał z KS GOK Trzydnik Duży II 1:3, natomiast Nadleśnictwo Gościeradów uległo "Wczorajszym" Janów Lubelski 0:3.

Trzeci i ostatni turniej cyklu odbędzie się w niedzielę 26 marca. Na najlepsze ekipy czekają puchary, medale i specjalne statuetki.


(fot. arch. organizatorów)
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: