r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

Zdjęcie grupowe
07-03-2023

BURZA wraca na szczyt

Po rocznej przerwie „Burza” Trzydnik znowu wygrała Gminny Turniej Piłki Nożnej Halowej. Podczas zawodów, które odbyły się w niedzielę 5 marca, zwycięska drużyna pokonała wszystkich rywali.

"Burza" wygrywała gminne zawody kilka lat z rzędu, ale przed rokiem musiała uznać wyższość "Ziemiańskiej". Podczas niedzielnego turnieju ubiegłorocznych triumfatorów nie było, a "Burza" pokonała wszystkich rywali. Najpierw wygrała 5:2 z zespołem "No name" Trzydnik, a potem pokonała 3:2 ZKS Trzydnik.

W zwycięskiej ekipie zagrali: Mateusz Nowak, Maciej Zarzeczny, Kamil Surowiec, Damian Grzywacz i Mateusz Kot. Ten ostatni, zdobywca 5 goli, został również najlepszych strzelcem turnieju.

Drugie miejsce zajął zespół "No Name" a trzecie ZKS. Wszystkie ekipy otrzymały puchary i nagrody rzeczowe, a "król strzelców" także statuetkę za osiągnięcia indywidualne.

Na kolejne emocje sportowe kibice z Trzydnika Dużego i okolic nie będą długo czekać. Już w najbliższy weekend w miejscowej hali odbędzie drugi z trzech turniejów, rozgrywanych w nowym sezonie Ligi Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta.

(fot. organizatorzy)

 
Żródło: IAS24
https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-burza-wraca-na-szczyt-foto,28561,1.html
Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: