r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Siatkarze rozpoczęli nowy sezon
28-02-2023

Siatkarze rozpoczęli nowy sezon

Osiem zespołów z trzech województw rozpoczęło nowy sezon Ligi Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży. Pierwszy z cyklu trzech turniejów odbył się w niedzielę 26 lutego, a ostatni jest planowany na koniec marca.

- Inauguracja nowych rozgrywek wypadła bardzo okazale. Większość meczów stała na wysokim poziomie, a rywalizacja była bardzo wyrównana. Na 8 pierwszych spotkań większość zakończyła się wynikiem 3:2 - relacjonują organizatorzy.

W turnieju biorą udział zespoły z województw podkarpackiego, świętokrzyskiego i lubelskiego.

W niedzielnych zawodach w grupie pierwszej "Team" Ożarów wygrał 3:1 z Nadleśnictwem Gościeradów i w takim samym stosunku przegrał z KS GOK Trzydnik Duży I. W drugim meczu Nadleśnictwo Gościeradów uległo 2:3 "Gumisiom" ze Stalowej Woli. Drużyna z województwa podkarpackiego ma na swoim koncie także wygraną 3:2 z KS GOK Trzydnik Duży I.

W drugiej grupie od dwóch wygranych LAS rozpoczął GUKS Modliborzyce, który pokonał "Yellowstone" Kraśnik 3:2 i KS GOK Trzydnik Duży II 3:0. Drużyna z Kraśnika, oprócz porażki z Modliborzycami, zanotowała wygraną 3:2 z "Wczorajszymi" Janów Lubelski. Z Kolei "Wczorajsi" powetowali sobie tę porażkę zwycięstwem 3:0 z KS GOK Trzydnik Duży II.

Dokończenie pierwszej serii spotkań odbędzie się 12 marca, gdy zostaną wyłonione drużyny, które zagrają o miejsca 1 - 4 i 5 - 8. Ostateczne rozstrzygnięcia zapadną 26 marca.

O kolejności miejsc będzie decydować liczba zdobytych punktów, a w dalszej kolejności - stosunek wygranych do przegranych setów i bilans bezpośrednich spotkań.

Na najlepsze ekipy czekają puchary, medale i specjalne statuetki.

(fot. organizatorzy)

 
Żródło: IAS24
 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: