r. Imieniny

MULTIMEDIALNY PRZEWODNIK PO GMINIE
Multimedialny przewodnik po Gminie
STRATEGIA
Stretegia
Sport - Aktualności

Siatkarze z największą orkiestrą świata
30-01-2023

Siatkarze z największą orkiestrą świata

Cztery drużyny zagrały w tegorocznym Turnieju Siatkówki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Trzydniku Dużym. Wszystkie zespoły otrzymały specjalne podziękowania, a pieniądze, które organizatorzy przeznaczyli na nagrody, siatkarze przekazali na leczenie dzieci.

Mecze w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Trzydniku Dużym były rozgrywane w niedzielę 29 stycznia systemem "każdy z każdym". Wszystkie kończyły się po dwóch setach. Tak jak w poprzednich latach wynik sportowy nie był najważniejszy, lecz pomoc potrzebującym. W nieoficjalnej klasyfikacji generalnej najlepiej wypadł Amatorski Klub Sportowy Kraśnik I, na drugiej pozycji uplasowali się "Tatusiowie", trzecie miejsce zajął Klub Sportowy GOK Trzydnik Duży, a na czwartej pozycji zawody ukończył AKS Kraśnik II.

Zmagania siatkarzy obserwowała kilkudziesięcioosobowa grupa kibiców, którzy wrzucając dowolne datki do puszek wolontariuszy również mają swój udział w 31. Finale WOŚP. Dzięki pieniądzom od organizatorów turnieju i kibiców konto fundacji wzbogaci się o 1024 złote i 42 grosze.

Niedzielne zawody zorganizowały wspólnie Gmina Trzydnik Duży i KS GOK Trzydnik Duży, a podziękowania za szlachetną rywalizację w charytatywnych zawodach wręczyli siatkarzom członek Zarządu Powiatu Kraśnickiego Henryk Flis i reprezentujący trzydnicki KS GOK Witold Robak.


(fot. organizatorzy)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-siatkarze-z-najwieksza-orkiestra-swiata,28380.html?p=1

Powrót
ODPADY KOMUNALNE
Odpady komunalne
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE
Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: