r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Pływalnia
20-01-2023

Nowa pływalnia przetestowana

Młodzi mieszkańcy gminy Trzydnik Duży przetestowali nowy basen w Kraśniku. W tym tygodniu na pływalni, która została otwarta w grudniu, były dwie grupy uczniów, a wyjazd zorganizował samorząd gminny we współpracy z nauczycielami wychowania fizycznego.

- Jednego dnia do Kraśnika pojechało 47 osób, a drugiego - 36. Były to wyjazdy typowo rekreacyjne, a najwięcej czasu nasi podopieczni spędzali na zjeżdżalniach i masażu wodnym - relacjonuje jeden z opiekunów trzydnickich pływaków.

W relaksacyjnej wyprawie brali udział uczniowie z prawie wszystkich szkół podstawowych - z placówek z Rzeczycy Ziemiańskiej, Łychowa Gościeradowskiego, Olbięcina, Woli Trzydnickiej i z Trzydnika Dużego.

Uczestnicy wyjazdu byli bardzo zadowoleni, że mogli w aktywny sposób spędzić czas wolny od szkolnych zajęć. Dla wielu, co sami podkreślali, była to pierwsza, ale nie ostatnia wizyta na kraśnickiej pływalni.

Obiekt, należący do Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku, został gruntownie zmodernizowany. Ma m.in. pełnowymiarowy basen, brodziki, sauny i jacuzzi. Mogą z nich korzystać zarówno całe rodziny, jak i osoby, które chcą nauczyć się pływać albo rozwijać sportowe umiejętności.

(fot. UG Trzydnik Duży)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-nowa-plywalnia-przetestowana-foto,28338,1.html

 

 
Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: