r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Kawałek plakatu
17-11-2022

Piłkarze halowi zagrają dla Niepodległej

Drużyny z trzech województw przyjadą w najbliższy weekend do Trzydnika Dużego, by zagrać w pierwszym Międzywojewódzkim Halowym Turnieju Piłki Nożnej. Zawody pod hasłem "Gramy dla Niepodległej" rozpoczną się w miejscowej hali sportowej w niedzielę o 10.00.

Udział w rywalizacji zapowiedziało osiem ekip - "Alit" Ożarów z województwa świętokrzyskiego, "Stal" Stalowa Wola, "Łęg" Stany, "Huragan" Zdziechowice i LZS Wola Rzeczycka z Podkarpacia oraz GKS Gościeradów, GLKS Polichna i GKS "Płomień" Trzydnik Duży, który organizuje zawody razem z wójtem gminy i Stowarzyszeniem Wschód Lubelskich Serc.

Turniej rozpoczną zmagania w dwóch grupach, po cztery zespoły w każdej. Po dwie najlepsze drużyny awansują do półfinałów. Ich zwycięzcy zagrają o wygraną w niedzielnych zawodach, a przegrani powalczą o trzecie miejsce.

Poza klasyfikacją drużyn na indywidualne wyróżnienia mogą liczyć - najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik.

Niedzielne zawody, które są elementem programu Samorządu Województwa Lubelskiego "Warto być Polakiem", wpisują się również w obchody 20-lecia GKS "Płomień" Trzydnik Duży i 104. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Narodowy charakter turnieju uczczą także kibice, którzy podczas zawodów otrzymają od organizatorów biało-czerwone flagi.Plakat
(fot. organizatorzy)

Źródło :IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-pilkarze-halowi-zagraja-dla-niepodleglej,28018.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: