r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Drużyna
26-09-2022

WOJEWÓDZKIE ZAWODY SPORTOWO-POŻARNICZE OCHOTNICZYCH STRAŻY POŻARNYCH

W dniu 25 września 2022 r. na obiekcie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krasnymstawie rozegrane zostały Wojewódzkie Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. W zawodach łącznie udział wzięło 40 drużyn. W grupie C (drużyny kobiece ) do zawodów przystąpiło 18 drużyn, natomiast w grupie A (drużyny męskie) starowało 22 drużyny.

Powiat kraśnicki w grupie A (drużyna męska) reprezentowany był  przez drużynę OSP Trzydnik Duży, która na rozegranych dnia 18 września 2022 r. w miejscowości Szastarka Stacja Powiatowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych zajęła pierwsze miejsce. Zawody wojewódzkie rozegrano w następujących konkurencjach: ćwiczenie bojowe, sztafeta pożarnicza 7x50m z przeszkodami. W Wojewódzkich Zawodach Sportowo-Pożarniczych drużyna OSP Trzydnik Duży wystąpiła w następującym składzie: Cezary Drewniak, Mateusz Nowak, Damian Brzuszkiewicz, Damian, Robak,  Sylwester Widok, Mateusz Robak, Jakub Tomczyk, Franciszek Płecha, Mateusz Kot. W klasyfikacji łącznej zawodów drużyna OSP Trzydnik Duży zajęła 11 miejsce.

 

Drużyna

DrużynaDrużyna

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: