r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Gminna reprezentacja na potrójnych igrzyskach
03-08-2022

Gminna reprezentacja na potrójnych igrzyskach

Zgodnie z tradycją w ostatnią niedzielę lipca sportowcy z całego regionu rywalizowali w Wojewódzkich Igrzyskach Rekreacyjno-Sportowych LZS. W tym roku w Szczebrzeszynie odbyły się potrójne igrzyska, w których wzięła udział kilkunastoosobowa reprezentacja Gminy Trzydnik Duży.

Oprócz 23. Wojewódzkich Igrzysk Rekreacyjno-Sportowych LZS 31 lipca sportowcy rywalizowali w 8. Igrzyskach Seniorów "Lubelszczyzna 2022" i rozgrywanych po raz pierwszy Wojewódzkich Igrzyskach LZS "Aktywna Wieś".

Trzydnicka reprezentacja w Szczebrzeszynie liczyła 19 zawodników. W igrzyskach LZS męska drużyna piłki nożnej po dwóch remisach i jednej porażce zajęła w grupie trzecie miejsce.

Na trzeciej pozycji ukończyli rywalizację także przedstawiciele Gminy Trzydnik Duży, którzy startowali w rzutach lotką rocznika 2004 i starszych.

Ponadto trzydniccy sportowcy wzięli udział w turnieju piłki siatkowej mężczyzn i rzutach lotką rocznika 2005 i młodszych.

W Igrzyskach Seniorów gminna reprezentacja zajęła szóste miejsce. Na pierwszym i trzecim stopniu podium stanęli uczestnicy zawodów w strzelaniu z łuku mężczyzn, a na drugiej pozycji zostały sklasyfikowane kobiety. Osiągnięcia trzydnickich sportowców dopełniły trzecie miejsca w nartach integracyjnych i trójboju mężczyzn.

Na zawodach seniorów gminę reprezentowała również drużyna siatkarzy.

Gminna reprezentacja na potrójnych igrzyskachGminna reprezentacja na potrójnych igrzyskachGminna reprezentacja na potrójnych igrzyskach

 


(fot. UG Trzydnik Duży)

Źródło IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-gminna-reprezentacja-na-potrojnych-igrzyskach,27483.html?p=1

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

grafika
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: