r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Podwójna reprezentacja w powiatowym turnieju halówki
06-04-2022

Podwójna reprezentacja w powiatowym turnieju halówki

Na trzecim i dziewiątym miejscu zakończyły udział w Powiatowym Turnieju Drużyn OSP i PSP w Halowej Piłce Nożnej zespoły z gminy Trzydnik Duży. Podczas zawodów, które w minioną niedzielę odbyły się w Kraśniku, na trzecim stopniu podium stanęli druhowie z OSP Trzydnik Duży, a na dziewiątej pozycji uplasowała się reprezentacja OSP Dąbrowa.Turniej z udziałem 11 ekip wygrała drużyna Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku. Na drugim miejscu rywalizację ukończyła OSP Popkowice w gminie Urzędów.

Rywalizacja rozpoczęła się od zmagań grupowych. W pierwszym meczu ekipa z Trzydnika Dużego zremisowała 1:1 z OSP Stróża, potem uległa 0:2 KP PSP Kraśnik, a następnie wygrała 3:1 z OSP Bęczyn, 1:0 z OSP Dąbrowa i 4:0 z OSP Wilkołaz. Z kolei zespół z Dąbrowy, oprócz porażki z OSP Trzydnik Duży, w fazie grupowej wygrał 1:0 z OSP Bęczyn, uległ po 0:1 OSP Wilkołaz i KP PSP Kraśnik oraz zremisował bezbramkowo z OSP Stróża, a w meczu o 9 miejsce pokonała OSP Annopol 1:0.

W fazie finałowej OSP Trzydnik Duży wygrał 2:0 z OSP Wólka Rudnicka i przegrał 1:2 z OSP Popkowice. 

Trzecie miejsce w trzydnickim zespole wywalczyli: Mateusz Nowak, Mateusz Robak, Franciszek Płecha, Krystian Pernal, Maciej Zarzeczny, Karol Mazur, Arkadiusz Rak i Cezary Drewniak. 

OSP Dąbrowa wystąpiła podczas turnieju w składzie: Dawid Flis, Wiktor Zdyb, Łukasz Kula, Kacper Bis, Piotr Ksiądz, Filip Żak, Adam Kot i Kamil Wójcik. 

Najlepsze ekipy otrzymały puchary i medale z rąk posła Kazimierza Chomy i radnej Sejmiku Województwa Lubelskiego Anny Baluch, którzy wraz z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku Tomaszem Michalczykiem obieli turniej patronatem honorowym, oraz organizatora rozgrywek prezesa Stowarzyszenia Wschód Lubelskich Serc Michała Stawiarskiego. Strażaków dopingowali również: Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski i wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin oraz wicestarosta kraśnicki Paweł Kudrel i przewodniczący rady powiatu Jacek Dubiel. 

 

 

 

(fot. UG Trzydnik Duży)

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-podwojna-reprezentacja-w-powiatowym-turnieju-halowki-foto,26848.html

 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: