r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Zdjęcie grupowe drużyn
04-04-2022

Siatkarze z pucharami

Zakończyły się rozgrywki Ligi Amatorskiej Siatkówki o Puchar Wójta Gminy Trzydnik Duży. Ostateczne rozstrzygnięcia, które zapadły w niedzielę 3 kwietnia, okazały się zaskakujące, ponieważ czołowym zespołom nie udało się zachować miejsc, które zajmowały po rundzie zasadniczej.

Po trzech turniejach największe szanse na końcowy sukces miał zespół "Yellowstone" Kraśnik, który zgromadził 15 punktów. O 4 mniej miał GUKS Modliborzyce, a na trzeciej pozycji z dorobkiem 9 punktów plasowali się "Wczorajsi" Janów Lubelski. Miejsca poza podium zajmowali kolejno: KS GOK Trzydnik Duży - 6 punktów, "Team" Ożarów - 4 punkty i Nadleśnictwo Gościeradów bez zdobyczy punktowej.

Mecze finałowe przyniosły nieoczekiwane rozstrzygnięcia, większość spotkań była zacięta, a jedno zakończyło się dopiero po tie-break’u.

Ostateczne LAS wygrał GUKS Modliborzyce, który w finale wygrał z "Yellowstone" Kraśnik 3:1. W meczu o trzecie miejsce KS GOK Trzydnik Duży pokonał "Wczorajszych" Janów Lubelski 3:2, a piąte miejsce wywalczyło Nadleśnictwo Gościeradów,  które pokonało "Team" Ożarów 3:1.

Cykl trzech turniejów w ramach LAS rozpoczął się 6 marca. Podczas każdego z nich zespoły rozgrywały po dwa mecze.

Na zakończenie rozgrywek wszystkie zespoły odebrały puchary i dyplomy, które wręczał wójt gminy Trzydnik Duży Krzysztof Serafin.

(fot. organizatorzy)

źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-siatkarze-z-pucharami-foto,26835,1.html

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: