r. Imieniny

ODPADY KOMUNALNE

Grafika śmietniki
STRATEGIA

Stretegia
Sport - Aktualności

Uczestnicy turnieju
28-03-2022

Gminny turniej piłki halowej drużyn OSP

Ekipy z Trzydnika Dużego oraz Dąbrowy okazały się najlepsze w Gminnym Turnieju Drużyn OSP w Halową Piłkę Nożną i to one będą reprezentować gminę w zawodach powiatowych. W zawodach, które odbyły się w niedzielę 27 marca w hali sportowej trzydnickiej szkoły podstawowej, wzięło udział pięć zespołów.

Drużyna z Trzydnika Dużego wygrała niedzielny turniej pokonując wszystkich rywali, którym strzeliła 20 bramek, tracąc zaledwie 3. W drodze po końcowy triumf zwycięzcy zawodów wygrali: 8:0 z Węglinem, po 3:1 z Rzeczycą Księżą i Dąbrową oraz 6:1 z Wolą Trzydnicką. Druga ekipa z Dąbrowy uległa tylko rywalom z Trzydnika Dużego, a w pozostałych meczach pokonała: 1:0 Rzeczycę Księżą, 3:2 Wolę Trzydnicką i 4:2 Węglin.

W zwycięskiej drużynie z Trzydnika Dużego zagrali: Mateusz Nowak, Mateusz Robak, Damian Robak, Cezary Drewniak, Arkadiusz Rak, Robert Nowosad, Franciszek Płecha i Karol Mazur.

Drugie miejsce dla OSP Dąbrowa wywalczyli: Tomasz Żak, Mateusz Bis, Wiktor Zdyb, Kacper Bis, Łukasz Kula i Piotr Ksiądz.

Najlepszymi strzelcami turnieju okazali się Mateusz i Damian Robakowie, którzy zdobyli po 7 bramek.

Wszystkie ekipy, biorące udział w rywalizacji, otrzymały puchary, medale i pamiątkowe dyplomy, które wręczali wójt i prezes Zarządu Oddziału Gminnego Związku OSP RP w Trzydniku Dużym Krzysztof Serafin oraz komendant gminny OSP Marian Dyguś.

Niedzielne zawody otworzyli organizatorzy, czyli wójt Krzysztof Serafin i prezes Stowarzyszenia Wschód Lubelskich Serc Michał Stawiarski oraz poseł Kazimierz Choma, który wraz z Komendantem Powiatowym Państwowej Straży Pożarnej w Kraśniku Tomaszem Michalczykiem i radną Sejmiku Województwa Lubelskiego Anną Baluch obieli turniej patronatem honorowym.

Organizatorzy dziękują za wsparcie w przygotowaniu zawodów Robertowi Gogółce, prezesowi firmy "Owocmix", która była sponsorem turnieju, Gminnemu Koordynatorowi Sportu w Trzydniku Dużym Robertowi Nowosadowi i Łukaszowi Matyzbonowi za prowadzenie imprezy.

Mistrzostwa Powiatu Drużyn OSP i PSP odbędą się w niedzielę 3 kwietnia w Kraśniku.

(fot. UG Trzydnik Duży)

 

 

 

Źródło: IAS24

https://ias24.eu/aktualnosci,trzydnik-duzy-gminny-turniej-pilki-halowej-druzyn-osp-foto,26804,1.html

 

 

 

 

 

Powrót
Program CZYSTE POWIETRZE

Plakat informacyjny o Gminnym Punkcie Konsultacyjno-Informacyjnym Programu Czyste Powietrze, z herbem Polski i logotypami ministerstw, wraz z danymi kontaktowymi i logotypem WFOS.
GAZETA TRZYDNICKA
Gazeta Trzydnicka

Za pośrednictwem Gazety Trzydnickiej przekazujemy Państwu istotne informacje, promujemy lokalne środowisko i przybliżamy historię Małej Ojczyzny.

ANKIETA OZE

Ankieta OZE
PROJEKTY UNIJNE
Projekty Unijne

Projekty zrealizowane w Gminie: